Dodací lhůta pro generátory je 2-3 týdny pro značku Hahn & Sohn a 5-6 týdnů pro značku Könner & Söhnen.

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 9200HDE ATSR

Kód: 1785
Navíc sleva 2% po registraci
54 799,50 Kč 45 288,84 Kč bez DPH
dostupnost od května 2022
Můžeme doručit do:
27.6.2022

KS 9200HDE ATSR je výkonná naftová elektrocentrála řady HEAVY DUTY SILENT, která se pyšní robustním krytem, celoročním krytem, který tlumí hluk a je odolný proti vnějšímu poškození. Poskytuje tak účinnou ochranu elektrocentrály a prodlužuje její životnost. Skříň je vybavena držadly a kolečky pro snadný pohyb elektrocentrály. Je vybavena výkonným značkovým motorem Könner & Söhnen, který lze použít nejen jako záložní zdroj energie, ale i k nepřetržitému provozu. Mimo jiné je elektrocentrála vybavena předehřívačem, který umožňuje snadné spuštění elektrocentrály i v zimě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naftová elektrocentrála KS 9200HDE ATSR

ZNAČKOVÉ MOTORY

Motory pro dieselové i benzínové elektrocentrály jsou vyráběny pod licencí DIMAX Int. GmbH a jsou označeny vlastní značkou s logem. U všech modelů umožňuje výkonová rezerva motoru ve vztahu k alternátoru vydávat deklarované napětí a udržovat jeho stabilitu v celém rozsahu napětí. Všechny motory jsou testovány na dlouhodobý nepřetržitý provoz, poté jsou rozebrány a prověřeny na závady. Každý motor a každá elektrocentrála má vlastní sériové číslo, které nám umožňují kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Motory splňují všechny mezinárodní a evropské normy kvality, účinnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí (včetně úrovně škodlivých emisí a hluku).

 

KRYT

Celoroční kryt, který tlumí hluk a je odolný proti vnějšímu poškození, poskytuje účinnou ochranu elektrocentrály a prodlužuje její životnost. Skříň je vybavena držadly a kolečky pro snadný pohyb.

SUPER TICHÁ

Díky dvojitému tlumiči mají elektrocentrály super tichý (s maximálním výkonem pro jednoválcový motor) pokročilý systém redukce hluku, který zaručuje minimální hladinu hluku Lpa (7 m) 64 dB i při maximálním zatížení. Díky dvoukomorovému pouzdru mají tyto modely lepší vnitřní distribuci tepla, což výrazně zvyšuje životnost elektrocentrály.

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlný a ergonomický ovládací panel umožňuje snadné ovládání celé jednotky a nevyžaduje další dovednosti. Moderní inteligentní LED displej vždy indikuje počet odpracovaných hodin, frekvenci a výstupní napětí. Informace na displeji pomáhají regulovat zátěž zařízení a včas zajistit údržbu elektrocentrály, čímž se prodlužuje její životnost.

ATS VÝSTUP - KS ATS4/63HD

Jednotka ATS (Automatic Transfer Switch) automaticky spustí elektrocentrálu a přenese na ni zátěž, když je odpojen hlavní napájecí zdroj, a automaticky zastaví elektrocentrálu, jakmile je obnoven centrální napájecí zdroj.

 

FUNKCE PŘEDEHŘÍVÁNÍ

Všechny elektrocentrály řady Heavy Duty jsou vybaveny funkcí předehřívání, která umožňuje snadné spuštění elektrocentrály v zimě.

POJEZDOVÁ KOLA

Skříň elektrocentrály je vybavena transportní soupravou se 4 koly pro pohodlný pohyb jednotky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Hmotnost: 168 kg
Napětí, V: 230
Max. výkon, kW: 6.8
Jmenovitý výkon, kW: 6.5
Frekvence, Hz: 50
Proud, A (max): 29.37
Zásuvky: 1×32А (230V), 1×16А (230V)
Objem palivové nádrže, l: 15
LED displej: napětí, frekvence, pracovní doba
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 64 / 88
Zásuvka 12V, A: 12 / 8.3
Model motoru: KS 540HD
Typ motoru: Diesel, jednoválcový, čtyřtaktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru, HP: 14
Objem klikové skříně, l: 1.65
Objem válce motoru, cm3: 531
Regulátor výstupního výkonu: Intelligentes AVR-System
Start motoru: elektrický
Faktor síly, cos φ: 1
Předehřívač: +
Akumulátor, Ah: 30
ATS výstup: +
Čisté rozměry (D*Š*V), mm: 890x520x690
Hrubé rozměry (D*Š*V), mm: 950×565×750
Čistá hmotnost, kg: 170
Hrubá hmotnost, kg: 180
Ochranná třída: IP23M

Elektrický start

Spuštění naftové elektrocentrály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení