EcoFlow DELTA Pro Bateriová stanice

Kapacita:         3600 Wh

Životnost:         6500 cyklů do degradace baterie na 50%, 3500 cyklů do degradace baterie na 80%

Výstup:             4 zásuvky, 3600 W celkem (až 7200 W)

AC vstup:          1800 W Max, 120 V, 15 A, 3000 W Max, 240V, 12,5 A

Solární vstup:   1600 W Max, 11 až 150 V, 15 A

Dostupnost Dostupné za 3 týdny
Kód: 7944
86 490 Kč 71 479 Kč bez DPH
EcoFlow DELTA Pro Bateriová stanice

EcoFlow DELTA Pro Bateriová stanice

Světově první přenosná bateriová stanice, která může pracovat také jako záložní zdroj pro váš domov. Stanice nabízí velmi propracovaný systém, díky kterému můžete snadno navyšovat kapacitu zařízení, mít záložní energii pro svůj dům, chytře hospodařit s energií a snížit účty za elektřinu. Bateriová stanice EcoFlow DELTA Pro představuje další vývojový krok v odvětví přenosné energie. Nabízí vám záložní bezpečnou energii a energetickou nezávislost kdekoli a kdykoli budete potřebovat.

Energie pro každou situaci

Výkonná přenosná stanice s možností rozšíření kapacity: DELTA Pro má v základu kapacitu 3,6 kWh, kterou lze rozšířit až na 25 kWh. Můžete ji využít také jako zálohu elektrické energie pro celou vaši domácnost.

 

Zvládne v podstatě každý spotřebič

Jediná stanice DELTA Pro umožňuje výkon 3600 W a díky technologii X-Boost dokáže pohánět zařízení s výkonem až 4500 W. DELTA Pro zvládne pohánět až 99,99% všech elektrických zařízení doma, v terénu nebo v práci. V případě potřeby se dá výkon zdvojnásobit na 7200 W připojením další stanice.

Až několik zařízení: Díky široké nabídce portů, můžete v jeden okamžik napájet několik zařízení. K dispozici máte od klasické 230 V zásuvky, USB-A a USB-C porty a další.

 

Nejrychlejší dobíjení

Stanici DELTA Pro můžete nabíjet jedním ze 6 způsobů. Je to první zařízení svého druhu, které lze nabíjet ze stanice pro elektromobily, a dokonce umí MultiCharge, což je kombinace metod dobíjení k dosažení rychlého nabití se vstupem až 6500 W.

1,8 hodiny do plného nabití:

Patentovaná dobíjecí technologie X-Stream je rychlá, zcela bezpečná a díky ní nabijete stanici DELTA Pro už za 1,8 hodiny. I při takto rychlém dobíjení zajišťuje Systém správy baterií (BMS) bezpečnost a správnou funkci baterií.

Časy do plného nabití:

Nabijete na mnoha EV stanicích

Poprvé v historii je možné přenosnou bateriovou stanici dobíjet ze stanic pro elektromobily. Tato jedinečná metoda umožňuje rychlé dobíjení s výkonem až 3000 W.

 

Solární dobíjení s výkonem až 1600 W.

Řada produktů solárních doplňků EcoFlow nabízí úsporné dobíjení na cestách z obnovitelných zdrojů. Pomocí solárních panelů je možné dobít stanici DELTA Pro za pouhých 2,8 až 5,6 hodiny. DELTA Pro zvládne rozsah vstupního napětí od 11 V do 150 V, a díky tomu je kompatibilní s 90% solárních panelů s konektory MC4 dostupných na trhu. V případech, kdy počasí nebude zrovna slunečné, inteligentní sledování maximálního energetického bodu (MPPT) automaticky přizpůsobí a maximalizuje získávání solární energie.

 

Získejte záložní energii s inteligentním generátorem od EcoFlow

Inteligentní generátor EcoFlow (EcoFlow Smart Generator) slouží jako záložní možnost v nouzových situacích. Automaticky se spustí, když stanice DELTA Pro dosáhne nízké úrovně nabití, dobije ji a sám se opět vypne. Ve srovnání s běžnými generátory se spalovacím motorem poskytuje inteligentní generátor EcoFlow menší ztráty energie, rychlejší dobíjení a vyšší účinnost.

 

Baterie, která vydrží roky

DELTA Pro obsahuje zcela novou baterii LFP s životností až 6500 cyklů. To znamená, že stanici DELTA Pro můžete používat po dlouhé roky, než kapacita baterie klesne na 50% její původní kapacity. Systém správy baterií (BMS) EcoFlow neustále analyzuje a reguluje napětí, proudu a teplotu v reálném čase. Tento jedinečný ochranný mechanismus činí z DELTA Pro neuvěřitelně bezpečnou a efektivní bateriovou stanici.

 

Pohodlné ovládání a kontrola

Ovládejte DELTA Pro pomocí prvků přímo na zařízení, dálkového ovládacího panelu nebo pomocí mobilní aplikace EcoFlow. V aplikaci máte přístup k nastavení a informacím, jako jsou úroveň nabití/vybití, rychlosti nabíjení, ovládání inteligentního generátoru a další.

 

První ekosystém přenosných domácích baterií na světě

Ekosystém DELTA Pro vám poskytuje záložní energii během výpadků proudu, zajistí energii po celý den a ve výsledku také dokáže snížit účty za elektřinu. Dosahuje toho kombinací přídavných baterií, inteligentních generátorů, polohovacími jednotkami pro solární panely, větrných turbín, inteligentního domácího panelu a dalších kompatibilních produktů. Pokud chcete mít doma inteligentní záložní zdroj energie nebo jen o něco ekologičtější domácnost, ekosystém DELTA Pro se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám.

 

Inteligentní domácí panel EcoFlow

Nový inteligentní domácí panel EcoFlow je srdcem celého ekosystému DELTA Pro. Dokáže integrovat až dvě stanice DELTA Pro s 10 domácími obvody. Každá stanice DELTA Pro může být připojena k přídavným bateriím, solárním panelům nebo inteligentním generátorům, což vám poskytne nepřerušovanou dodávku elektrické energie při výpadcích proudu, inteligentní správu energie a ve výsledku také nižší účty za energii.

 

Nepřerušovaná dodávka elektrické energie

Díky rychlému přepnutí do 20 ms zajistí DELTA Pro a Smart Home Panel napájení vaší domácnosti během výpadku proudu. V mobilní aplikaci EcoFlow najdete všechny důležité informace a umožňuje vám vybírat a upravovat nastavení vašich zařízení.

 

Inteligentní správa energie

Ekosystém EcoFlow DELTA Pro ukládá energii ve dne i v noci, snižuje vaši závislost na běžné elektrické síti a dokáže také snížit vaše účty za elektřinu. Celý systém se aplikuje přímo do vašeho domu pomocí panelu EcoFlow Smart Home. Aplikace EcoFlow vám pak poskytne rozsáhlá nastavení, díky kterým můžete přizpůsobit využití energie dle vašich potřeb.

 

Snadný život na cestách

Stanici DELTA Pro si můžete vzít pohodlně s sebou také na cesty. Má kolečka a prodlouženou rukojeť, které usnadňují přepravu. A pokud hledáte chytré řešení napájení pro cesty obytným vozem a pobyt v přírodě, je možné k DELTA Pro připojit 30 A solární panely s Anderson portem a AC zásuvkou.

 

Pomocník pro práci i zábavu

DELTA Pro poskytuje nejen elektrickou energii pro domácnost nebo na cesty, je také bezpečným zdrojem energie pro jakýkoli typ práce. Ať už pracujete doma nebo venku, DELTA Pro se hodí pro kutily i profesionály.

 

V balení najdete

• DELTA Pro • Nabíjecí kabel AC • Nabíjecí kabel do auta • Solární nabíjecí kabel • Kabel DC5521-DC5525 • Kryt rukojeti • Uživatelská příručka

 

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Bateriové stanice
Hmotnost: 45 kg
Rozměry: 63,5 × 28,4 × 42 cm
Nabíjení v autě: 12 V/24 V, 8 A
Časy do plného dobití: 1,8 hodiny.
Kapacita: 3600 Wh
Baterie: Podpora až dvou DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator
Výdrž nabití:: 1 rok (při plném nabití)
Životnost:: 6500 cyklů do degradace baterie na 50% její původně udávané kapacity; 3500 cyklů do degradace baterie na 80% její původně udávané kapacity
Ochranné systémy:: BMS, ochrana proti přepětí, ochrana proti přetížení, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu, ochrana proti nízké teplotě, ochrana proti nízkému napětí, nadproudová ochrana.
Testy a certifikace:: UL CE FCC RoHS PSE
Typ článku:: LFP
AC vstup:: 1800 W Max, 120 V, 15 A, 3000 W Max, 240V, 12,5 A
AC vstupní napětí:: 220-240 V (50 Hz/60 Hz)
Solární nabíjení – vstup:: 1600 W Max, 11 až 150 V, 15 A
AC výstup (4×):: 4 zásuvky, 3600 W celkem (až 7200 W)
USB-A výstup (2×):: 2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W Max/port
USB-A rychlonabíjení (2×):: 2 porty, 5 V, 2,4 A/9 V, 2 A/12 V, 1,5 A, 18 W Max/port
USB-C výstup (2×):: 2 porty, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W Max/port
Autozásuvka (1×):: 12,6 V, 10 A, 126 W Max

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: