Servis

Proč servisovat u nás?

  • Zkušenost a Odbornost: S více než desety lety zkušeností jsme odborníky na elektrocentrály.
  • Kvalita a Důvěryhodnost: Jsme hrdí na kvalitu naší práce a spolehlivost našich služeb.
  • Rychlost a Spolehlivost: Rychle reagujeme na vaše potřeby a snažíme se minimalizovat dobu výpadku vašeho zařízení.
  • Flexibilita: Servisní služby na míru vašim potřebám a rozpočtu.

 

Jaké značky servisujeme?

Hahn & Sohn

Jsme výrobce elektrocentrál značky Hahn & Sohn. V oblasti servisu naší značky jsme nejlepší! Bez ohledu na to, zda potřebujete pravidelnou údržbu, pozáruční servis nebo diagnostiku vaší elektrocentrály, naši odborníci jsou tu pro vás. Svěřte nám své zařízení a ujistěte se, že vám bude vždy spolehlivě sloužit.

Könner & Söhnen

Jsme jediní oficiální zastupiteléznačky Könner & Söhnen pro Českou republiku, poskytujeme komplexní servisní služby. Naše týmy jsou vyškoleny přímo u výrobce na nejnovější technologie a techniky oprav, abychom zajistili, že vaše elektrocentrála bude vždy v optimálním stavu.

Honda a další

Nejsme omezeni pouze na servis značky Hahn und Sohn, Könner & Söhnen a Honda. Máme zkušenosti i s jinými značkami elektrocentrál a elektrogenerátorů a nabízíme kvalitní servis a opravy pro vaše zařízení bez ohledu na výrobce.

Moderní servisní středisko

Naše firma je hrdá na své moderní servisní středisko, vybavené nejnovější technologií a kvalifikovanými mechaniky. Naši mechanici jsou odborníci ve svém oboru a neustále se školí, aby byli vždy na vrcholu technických inovací. Díky našemu servisnímu středisku můžete mít jistotu, že vaše elektrocentrály budou v optimálním stavu a připraveny na jakoukoli výzvu. Najdete nás na adrese: Bolatická 2045/39, 747 21 Kravaře

Potřebujete servis? Kontaktujte Nás!

 

Nevyplňujte toto pole: