Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

Vysoce kvalitní semisyntetický motorový olej od Könner & Söhnen vhodný do každé sezóny pro benzínového i naftové motory.

Třída kvality produktu: API SL/CF

Třída viskozity: SAE 10W-30

Vytvořeno členem institucí the National Lubricating Grease Institute (NLGI) a the European Lubricating Grease Institute (ELGI).

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2985
389 Kč 321 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

 

Dodavatel
Könner & Söhnen je německá ochranná známka, která vyrábí kvalitní evropské výrobky, které mají všechny potřebné certifikáty CE.

Výrobce
Motorový olej vyrábí člen amerického obchodního sdružení US National Lubricating Grease Institute (NLGI) a European Lubricating Grease Institute (ELGI) v souladu s mezinárodně uznávanými normami.

Chemické složení
Obsahuje sadu špičkových přísad od světoznámé společnosti Infineum Corporation (UK), která zajišťuje stabilitu motorového oleje Könner & Söhnen po celou dobu životnosti.

Třída kvality produktu
Tento olej splňuje jednu z nejvyšších jakostí API na světě SL/CF. Zabraňuje tvorbě laků a kalných usazenin, má vlastnosti proti tvorbě vodního kamene a korozi a je vhodný pro použití v konvenčních a přeplňovaných spalovacích motorech.

Třída viskozity
Třída viskozity SAE je jedním z nejdůležitějších ukazatelů! Viskozita 10W-30 přispívá k maximální účinnosti paliva. Vhodné pro použití v každém ročním období.

Rozsah použití
Řada olejů ULTRA Performace od společnosti Könner & Söhnen je jedinečná adaptivní receptura speciálně vyvinutá pro použití v benzinových a dieselových motorech pro automobily, motocykly, elektrocentrály a další čtyřtaktní spalovací motory.

Motorový olej Könner & Söhnen poskytne vašemu motoru spolehlivou ochranu i při dlouhém a extrémním zatížení, čímž výrazně zvýší jeho životnost. Použití tohoto oleje zajišťuje dlouhý a bezproblémový provoz vašeho zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro elektrocentrály
Hmotnost: 1 kg
Objem, l: 1

Motorový olej 10W-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: