Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S

Úžasný a kompaktní invertor o jmenovitém výkonu 1,8 kW, který funguje jak na benzín, tak na plyn. Odolné pouzdro proti hluku zajišťuje jeho téměř neslyšnost.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: KS7869
22 629 Kč 18 702 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S
KS 2000iG S 01 ballon
Na cesty

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S

Invertorová elektrocentrála na plyn a benzín Könner & Söhnen KS 2000iG S německé značky Könner & Söhnen je pohodlný, kompaktní, téměř tichý zdroj elektrické energie. Klíčovou vlastností tohoto modelu je, že produkuje elektrický proud se správnou sinusovou vlnou.

V ekonomickém režimu umožňuje snížit spotřebu paliva až o 50% při nízkém zatížení snížením otáček motoru. Elektrocentrála s měděným vinutím a výkonným motorem K&S zaručuje bezproblémové a dlouhodobé používání a splňuje všechny evropské standardy kvality. Přítomnost LED displeje umožňuje lepší kontrolu provozu generátoru a včasnou údržbu.

 

ČISTÁ SINUSOVÁ VLNA

Vestavěná mikroprocesorová elektronická jednotka řídí provoz generátoru, poskytuje maximálně stabilní frekvenci 50 Hz a napětí 230 V pro spolehlivý provoz citlivější elektroniky.

 

LPG / PLYN

Funguje jak na benzín, tak na plyn (propan-butan), startovat lze výhradně na benzín, až po nastartování je možné přepnout na LPG. Sada obsahuje vše, co potřebujete k použití plynu jako paliva: hadici s redukcí, která se připojuje k plynové lahvi a zajišťuje spolehlivost plynového připojení. Vše jednoduše stačí propojit s elektrocentrálou a nastartovat motor.

 

UNIVERZÁLNOST PŘÍPOJKY PLYNU

Možnost propojení jak s přenosnou plynovou lahví, tak se stacionární plynovou nádrží (plynojem). Podléhá připojení certifikovaným odborníkem. Tlak v napájecím systému nesmí překročit 16 barů.

 

NÍZKÁ HLUČNOST

Pouzdro odolné proti hluku zajišťuje minimální hladinu hluku (62 dB Lpa 7 m), snadné použítí, pohodlnou přepravu a vybavené podpěrami.

 

ÚSPORA EKONOMICKÉHO REŽIMU

Přepínač režimu úspory paliva může snížit spotřebu paliva až o 50% při nízkém zatížení snížením otáček motoru.

 

SPOLEHLIVÉ MOTORY

Spolehlivý motor Könner & Söhnen splňuje všechny evropské standardy kvality, včetně moderní ekologické normy EURO V. Spolehlivý motor K&S má individuální sériové číslo, které nám umožňuje kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Vysoce kvalitní alternátor s měděnou cívkou a výkonným hnacím motorem zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání. Doporučuje se používat pro zařízení citlivá na spotřebu energie (kotle, lékařská zařízení, audio zařízení atd.).

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlně vyhledejte všechny funkce: multifunkční LED displej (hodinový měřič, napětí, frekvence), indikátory sledování stavu generátoru zobrazují aktuální provozní stav, automatické odpojení pojistky v případě přetížení nebo zkratu, nízká hladina oleje, tlačítko Reset pro restart řídicí systém a obnovení napájení, konektor pro paralelní připojení generátorů a zemnící svorku.

 

 

ALTERNÁTOR SE 100% MĚDĚNÝM VINUTÍM

Elektrocentrály značky Könner & Söhnen jsou vybaveny vysoce kvalitním synchronním alternátorem se 100% měděným vinutím. Pouze měděné vinutí vydrží bez poškození to nejvyšší přetížení napětí a zaručuje tak trvalý a spolehlivý provoz elektrocentrály.

MODUL PRO PARALELNÍ PŘIPOJENÍ - KS PU1

Celkový výstupní výkon elektrocentrály můžete zvýšit kombinací dvou invertorových elektrocentrál s boxem Parallel Unit KS PU1 od společnosti Könner & Söhnen.

Díky paralelnímu zapojení dvou identických modelů generátorů je možné získat výstupní výkon dvakrát vyšší než nominální výkon těchto modelů. Při připojení generátorů různého výkonu pomocí funkce „Paralelní“ je možné získat výstupní výkon rovnající se dvojnásobku jmenovitého výkonu menšího generátoru (kromě modelů KS 8100iEG, KS 8100IE ATSR).

 

SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Balení obsahuje šroubovák, klíč na zapalovací svíčky a kryt na příslušenství.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Hmotnost: 16 kg
Hmotnost: 0 - 60kg
Jmenovitý výkon: 0,7 - 3 kW
Kapacita palivové nádrže: 0 - 10 l
Maximální výkon: 1,7 - 4,6 kW
Napětí: 230 V
Startér: Ruční
Napětí, V: 230
Max. výkon, kW: 2.0
Jmenovitý výkon, kW: 1.8
Frekvence, Hz: 50
Proud, A (max): 8.7
Zásuvka: 1x16A
Start motoru: ruční
Objem palivové nádrže, l: 5.0
Objem olejové nádrže, l: 0.4
Pracovní doba při 50% zatížení: 6,25 h
Spotřeba LPG při 50% zatížení: 1,3 l/h
LED displej: napětí, frekvence, pracovní doba
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 62/87
USB výstupy:
Model motor: KS 100i
Objem válce motoru, cm3: 79.7
Typ motoru: LPG/benzínový, jednoválcový, čtyřtaktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru, HP: 2.5
Paralelní funkce: +
Faktor síly, cos φ: 1
Rozměry (D*Š*V), mm: 480x280x460
Čistá hmotnost, kg: 15.6
Hrubá hmotnost, kg: 18
Ochranná třída: IP23M
5
5x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
J Avatar autora | 10.1.2024
Rok bez problémů, poté jsem v létě na rybách provozoval generátor na plyn, opetovně jsem jej chtěl použít v zimě na benzín a už nešel nastartovat, přestal reagovat na sytič, pomůže jen odšroubovat svíčku a lehce tam kápnout benzín, poté cca na potřetí chytne. Bohužel se závada projevila 2 dny po skončení záruky...
5
ZM Avatar autora | 2.8.2023
Ano, funguje podle předpokladu, hlučnost přijatelná, spaliny při provozu na plyn zřetelně lepší, než u jiných EC na benzin, startuje dobře, spotřeba velmi dobrá.
5
MK Avatar autora | 2.8.2023
Funguje jak má 😉
Nevyplňujte toto pole:
připojení u obytného vozu 24.4.2023 14:47
Dobrý den. Lze připojit k venkovní plynové přípojce obytného vozu s integrovaným systémem a tankováním LPG do nádob Alugas? Děkuji
Odpovědět
No a proč by ne? 12.10.2023 09:00
No a proč by ne?
zemní plyn 30.9.2022 07:25
Dobrý den, je možné tuto elektrocentrálu připojit na zemní plyn ? Jaká je maximální doba nepřetržitého provozu ? Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět