Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S

Kompaktní invertor na kolečkách s výkonem až 4 kW je užitečný všude tam, kde potřebujete energii často přesunovat. Funguje na LPG a benzín, má 2 zásuvky a díky ochrannému krytu je také velmi tichý.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 5106
38 699 Kč 31 983 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S
KS 4000iEG S 01 ballon
Doporučujeme

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S

LPG/ Benzínové invertorové elektrocentrály jsou uživatelsky přívětivý a přenosný zdroj energie. Řada invertorových elektrocentrál zahrnuje modely s rozsahem výkonu od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá přeměna elektrické energie poskytuje čistou sinusovou vlnu a frekvenci 50 Hz, což je ideální pro spolehlivý provoz citlivé a vysoce přesné elektroniky.

Všechny modely jsou založeny na robustních motorech, které splňují všechny evropské standardy kvality včetně emisní normy EURO V. Invertorové motory K&S mají režim ECO, který umožňuje použití elektrocentrály při nízkých otáčkách, čímž se snižuje spotřeba paliva až o 50%.

Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S vhodná pro připojení LPG (Propan-Butanové lahve) je spolehlivý zdroj energie pro provoz citlivé a vysoce přesné elektroniky díky čisté sinusové vlně a frekvenci 50 Hz. Všechny modely této invertorové řady jsou založeny na robustních motorech, které splňují všechny evropské standardy kvality včetně emisní normy EURO V. Elektrocentrála je vybavena univerzálním motorových spínačem 3v1, který umožnuje nejjednodušší a nejpohodlnější spuštění elektrocentrály.

 

ČISTÁ SINUSOVÁ VLNA

Vestavěná řídicí jednotka s mikroprocesorovým řízením zajišťuje, že technické procesy elektrocentrály jsou řízeny a monitorovány stabilní frekvencí 50 Hz a napětím 230 V.

 

LPG/BENZÍN

Generátor funguje na benzín i zkapalněný plyn (propan-butan) a obsahuje vše potřebné pro použití LPG jako paliva: hadici s redukcí, která zajišťuje spolehlivé připojení plynové lahve. Generátor stačí připojit k plynové lahvi a spustit motor.

 

VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Generátor můžete používat jak s přenosnou plynovou lahví, tak se stacionárním zásobníkem plynu. Připojení musí provést certifikovaný odborník. Tlak v přívodním systému nesmí překročit 16 barů.

NÍZKÁ HLADINA HLUKU

Díky speciálnímu ochrannému krytu, který zajišťuje minimální hladinu hluku 66 dB, bude provoz zařízení maximálně pohodlný a nebude rušit ostatní.

ROBUSTNÍ MOTOR

Robustní motor od Könner & Söhnen splňuje všechny evropské normy kvality včetně nejnovějších emisních norem EURO 5. Robustní motor společnosti K&S je označen individuálním sériovým číslem, pomocí kterého lze sledovat kvalitu výroby a služeb. Výkonný alternátor s měděným vinutím a vysoce výkonný motor zaručují bezproblémový a dlouhodobý provoz. Doporučuje se pro zařízení, která jsou citlivá na kvalitu spotřeby energie (kotle, zdravotnická zařízení, audio zařízení atd.).

 

EKOLOGICKÝ REŽIM

Ergonomický ovládací panel je vybaven přepínačem režimu ECO. Tento režim snižuje spotřebu paliva až o 50% při malém zatížení díky nižším otáčkám motoru.

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Ergonomický ovládací panel je vybaven LED displejem, dvěma USB porty 5 V/1 A, 5 V/2,1 A, typickou automobilovou zásuvkou 12 V, přepínačem ECONOMY MODE, indikátory provozního stavu, výstupem pro paralelní připojení generátoru pro dvojí příjem energie a tlačítkem RESET pro resetování řídicího systému (při vypnutí jističe) a obnovení napájení.

  

ALTERNÁTOR SE 100% MĚDĚNÝM VINUTÍM

Elektrocentrály značky Könner & Söhnen jsou vybaveny vysoce kvalitním synchronním alternátorem se 100% měděným vinutím. Pouze měděné vinutí vydrží bez poškození to nejvyšší přetížení napětí a zaručuje tak trvalý a spolehlivý provoz elektrocentrály.

 

PARALELNÍ ZAPOJENÍ - KS PU1

Paralelní připojení zdvojnásobuje výkon. Můžete tak spárovat jednotlivé elektrocentrály a připojit k nim výkonnější zařízení. K tomu použijte paralelní spínací zařízení (KS PU1), které připojíte ke speciálnímu výstupu na elektrocentrále. Zařízení je vhodné pro všechny invertorové elektrocentrály Könner & Söhnen kromě modelů řady KS 8100 (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR).

 

 

DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

V ceně: šroubovák, klíč na zapalovací svíčku

inverter-kit

 

 

 

Návod k Použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Hmotnost: 46 kg
Hmotnost: 0 - 60kg
Jmenovitý výkon: 3,1 - 5 kW
Kapacita palivové nádrže: 10,1 - 20 l
Maximální výkon: 1,7 - 4,6 kW
Napětí: 230 V
Startér: Ruční/elektrický
Jmenovité napětí: 230
Maximální výkon: 4.0* kW
Jmenovitý výkon: 3.5* kW
Frekvence: 50 Hz
Max. proud: 17.4 A
Zásuvky: 2x16A
Startér: ruční/elektrický
Objem palivové nádrže: 12.5
Pracovní doba při 50% zatížení: 7,8 hod
Spotřeba LPG při 50% zatížení: 2,3 l/hod
LED displej: Ukazatel zatížení, palivoměr, frekvence, napětí, měřič hodin
Hladina hluku: 66/93 dB
Zásuvka 12V, A: -
USB vstup: 5V/1A, 5V/2.1A
Model motoru: KS 240i
Zdvihový objem: 223 cm3
Typ motoru: LPG/benzín 1válec, 4taktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru: 7.5 HP
Paralelní funkce: +
Objem olejové nádrže: 0.6 l
Rozměry (D*Š*V): 620x440x510 mm
Baterie, Ah: 1.6
Čistá hmotnost: 40 kg
Hrubá hmotnost: 46 kg
Třída ochrany: IP23M
*Provoz na LPG snižuje výstupní výkon generátoru o 10 %.:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 2.8.2023
S centrálou jsem velmi spokojen.
Nevyplňujte toto pole:
sytic 23.2.2023 16:24
Prosim o info jestli je sytic automaticky, anebo manualni? Dekuji
Odpovědět