Könner & Söhnen Prodlužovací kabel KS CRM-30M

Prodlužovací kabel s navijákem KS CR-30M má délku kabelu 30 metrů a je vhodný pro připojení až 4 zařízení současně k síti s napětím 230V. Hodí se tam, kde jste daleko od zásuvek. Má třídu ochrany IP44, která umožňuje použití kabelu venku i při vysoké vlhkosti díky jeho ochranným vlastnostem.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: KS302
3 559 Kč 2 941 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Prodlužovací kabel KS CRM-30M

Prodlužovací kabel KS CRM-30M

Prodlužovací kabel s navijákem KS CRM-30M a délkou kabelu 30 metrů je vhodný pro připojení až 4 zařízení současně k síti 230V v místech, které jsou daleko od zásuvek. Má třídu ochrany IP44, která umožňuje použití kabelu venku i při vysoké vlhkosti díky ochranným vlastnostem proti náhodnému vniknutí kapiček vody a pevných částic.

 

PLNÁ OCHRANA

Gumový prodlužovací kabel je zcela chráněn před vlhkostí, průmyslovými a zemědělskými chemikáliemi, slunečním zářením a pevnými částicemi. Zachovává si pružnost při jakékoli teplotě, což umožňuje jeho použití v jakémkoli ročním období v interiéru i exteriéru. Zásuvky navijáku jsou vybaveny ochrannými kryty.

 

DÉLKA KABELU

Prodlužovací kabel na navijáku má délku kabelu 30 metrů a je vhodný pro vzdálené připojení 4 elektrických spotřebičů současně. Může být použit pro stavební a opravárenské práce, zemědělský průmysl, továrny a sklady. Je spolehlivým asistentem při kempování a na venkově.

 

ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ

Měkká rukojeť potažená gumou umožňuje snadnou a pohodlnou přepravu navijáku. Reliéfní gumová struktura zabraňuje sklouznutí z navijáku.

 

DRŽÁK KABELU

Držák kabelu, který se nachází ve spodní části rámu navijáku, umožňuje snadné a bezpečné odvíjení a navíjení kabelu a také bezpečné a rychlé zajištění kabelu během přepravy nebo pro kompaktní skladování zařízení.

 

100% MĚĎ

Cívka je vybavena 100% měděným kabelem 3×2.5 mm2. Pouze měď je schopna odolat dlouhodobému maximálnímu zatížení, což činí kabel odolným a prodlužuje jeho životnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro elektrocentrály
Hmotnost: 5 kg
Celkový výkon (odvinutý kabel), W: 3600
Zástrčka: 1x16А/230V
Zásuvka s ochranným krytem: 4x16А/230V
Délka kabelu, m: 30
Kabel (100% měděný): 3x2,5 mm2
Materiál navijáku: kov
Ochranná třída: IP 44

Příslušenství Könner & Söhnen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: