Könner & Söhnen Vodní čerpadlo KS 80

Vysoce výkonné vodní čerpadlo KS 80 je ideální k odčerpání čisté vody s částicemi do 5-6 mm. Toto motorové čerpadlo můžete použít ve venkovských domácnostech, vilách a prostorách, kde je třeba odčerpat vodu ze sklepů či studní nebo vysušit zaplavené oblasti.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 3211
7 729 Kč 6 388 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Vodní čerpadlo KS 80

Vodní čerpadlo KS 80

Vodní čerpadla na čistou vodu jsou ideální pro použití ve venkovských domácnostech, vilách a oblastech, kde je třeba odčerpávat vodu ze sklepů nebo studní a vysušovat zaplavené oblasti. Vodní čerpadla na čistou vodu lze použít k čerpání kapalin s částicemi do 5–6 mm.

Po nastartování motoru nechejte čerpadlo běžet asi 30 sekund, poté zastavte motor a přidejte do něj více vody, abyste zvýšili jeho účinnost a mohli pokračovat v práci.

Funkce:

  • Profesionální čtyřtaktní benzínový motor vyrobený na základě licence společnosti DIMAX Int. GmbH, Německo.
  • Zesílený ocelový rám o průměru 28 mm chrání motor před poškozením a usnadňuje přepravu.
  • Kompaktní velikost a nízká hmotnost
  • Pouzdro je vyrobeno z velice pevné slitiny, která zabraňuje korozi, je chráněna před teplotními vlivy a je odolná proti deformaci díky rámové ochraně.
  • Ekonomická spotřeba paliva
  • Vysoký výkon
 

SPOLEHLIVÉ ZNAČKOVÉ MOTORY KÖNNER & SÖHNEN

Motory použité v čerpadlech „Könner & Söhnen“ jsou vyráběny pod přísnou kontrolou německých inženýrů. Proto jsou tyto motory tak spolehlivé. Vysoce výkonné motory K&S splňují nejnovější emisní normy EURO V.

 

INDIVIDUÁLNÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO NA MOTORECH

Robustní motor Könner & Söhnen splňuje všechny evropské normy kvality včetně nejnovějších emisních norem EURO V. Patentovaný robustní motor K&S má své vlastní sériové číslo, které nám umožňuje kontrolovat kvalitu výroby a služeb.

 

ZESÍLENÝ RÁM

Všechna vodní čerpadla od Könner & Söhnen mají nyní vyztužený ocelový rám, který chrání vodní čerpadlo před poškozením během provozu a přepravy a je nepostradatelný pro náročné úkoly.

 
 

OCELOVÁ NÁDRŽ

Motorová čerpadla od Könner & Söhnen jsou vybavena velmi objemnou palivovou nádrží vyrobenou z oceli, která prodlužuje životnost bez nutnosti doplňování. Plně litý kryt vyrobený z vysoce pevného hliníku je odolný vůči korozi, teplotním vlivům a deformacím.

 

TLUMIČE PRO SNÍŽENÍ VIBRACI

Všechny modely čerpadel Könner & Söhnen jsou vybaveny gumovými nožičkami pro snížení vibrací. Díky gumovému tlumiči pracující čerpadlo nepoškodí povrchovou krytinu ani nepoškrábe povrch rámu.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vodní čerpadla se dodávají s následujícím příslušenstvím: vodní filtr, montážní sada, klíč na zapalovací svíčky, sada pro připojení hadice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní čerpadla
Hmotnost: 29 kg
Model motoru: KS 200
Objem motoru, cm3: 196
Výkon motoru, HP: 6,5
Objem palivové nádrže, l: 3,6
Objem olejové jímky, l: 0,6
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 79/104
Max. produktivita, l/min.: 1000
Jmenovitý průtok, ot./min.: 3600
Max. výtlačná výška, m: 28
Max. sací hloubka, m: 7
Průměr sacího hrdla, mm: 80
Průměr výstupního hrdla, mm: 80
Čisté rozměry (D*Š*V), mm: 510×440×440
Čistá hmotnost, kg: 26
Hrubá hmotnost, kg: 28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: