HEYLO StaubStop 3000 PLUS

Staubstop 3000 PLUS díky kombinaci hrubého a jemného prachovému filtru (G4 a F9) odstraňuje prach, nečistoty a rozšířené množství prachu na staveništích nebo v dílnách.

Dostupnost Na objednávku
Kód: 1110870
37 186 Kč 30 732 Kč bez DPH
HEYLO StaubStop 3000 PLUS

HEYLO StaubStop 3000 PLUS

StaubStop 3000 PLUS obsahuje:

Ventilátor PowerVent 3000 + pouzdro filtru PLUS včetně manometru pro filtr + hrubý prachový filtr G4 + jemný prachový filtr F9

Čištění vzduchu na staveništi je povinné: Pozdním následkům se nelze vyhnout kvůli vysokému vystavení prachu na pracovišti. Statistiky ukazují, že úmrtí způsobená rakovinou plic nebo silikózou neklesá. Všichni byli mezitím varováni před azbestem, ale kdo ví, že jemný křemenný prach (například vápenatý pískovec, žula nebo provzdušněný beton) je také karcinogenní?

V souladu s TRGS 900 je nyní nový limit emisí prachu pouze mezi 1,25 mg/ um. (místo 3 mg / kum). Vzduchový filtr se tak stává nezbytnou součástí vybavení každého podnikatele v oblasti stavebnictví a restaurování, aby se zabránilo poškození zdraví nebo odstavení staveniště.

StaubStop PLUS je v tomto případě tím správným řešením. S tímto vzduchovým filtrem lze prach a nečistoty odstraňovat přímo na staveništi. Použitý hrubý a jemný prachový filtr spolehlivě rychle odstraní prachové částice a zajistí, že ve výstavbě a případně v sousedních obytných oblastech se nebude usazovat prach.

Díky praktickému indikátoru výměny filtru může každý okamžitě rozpoznat, kdy je třeba filtr vyměnit. Systém vzduchového filtru StaubStop PLUS používá dvoustupňový filtrační systém. První filtrační stupeň se skládá z předfiltru (hrubý prachový filtr G4) a hlavní filtrační stupeň se skládá z robustního jemného prachového filtru HEYLO (F9) třídy M.

POUŽITÍ

  • Pro přímé odsávání prachu, nečistot a postřiku
  • Odsávání postřiku během stříkání na staveništi nebo v dílně

FUNKCE

  • Průtok vzduchu 3102 m³/h
  • Velká pracovní plocha: min. 19 m²
  • Všestranné: mnoho využití a rychlá výměna filtru
  • Rychlé: jednoduché a rychlé připojení filtru
  • Jednoduchá přeprava

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění vzduchu
Hmotnost: 24 kg
Průtok vzduchu ventilátoru PowerVent 3000 (m³/h): 3102
Elektrické zapojení (V/Hz): 230/50
Délka filtru (mm): 420
Šířka filtru (mm): 450
Výška filtru (mm): 510
Filtr: Prachový filtr (G4+F9)
Hmotnost (kg): 24
? Velikost místnosti (m²): 19

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: