Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 6100HDE (EURO V)

Jednofázová naftová elektrocentrála řady Heavy Duty je vybavena předehřívačem motoru a lze ji použít jako záložní zdroj i pro nepřetržitý provoz. Výkon 5,5 kW.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 3324
37 159 Kč 30 710 Kč bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 6100HDE (EURO V)
 Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 6100HDE (EURO V)

KS 6100HDE (EURO V) je výkonná naftová elektrocentrála řady HEAVY DUTY, která se pyšní robustní zesílenou konstrukcí, jež chrání nádrž před poškozením i během přepravy. Je vybavena výkonným značkovým motorem Könner & Söhnen, který lze použít nejen jako záložní zdroj energie, ale i k nepřetržitému provozu. Mimo jiné je elektrocentrála vybavena předehřívačem, který umožňuje snadné spuštění elektrocentrály i v zimě. Inteligentní stabilizační systém AVR umožňuje udržovat konstantní napětí 230 V a chrání tak elektrocentrálu před nežádoucími zkraty.

 

SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Elektrocentrála je vybavena dalším příslušenstvím: přenosnou zástrčkou 2P + PE 16A 230V, přenosnou zástrčkou 2P + E 230V 32A, klíčem s háčkem 8x10mm, klíčovou dírkou 12x14mm a 17x19mm a obousměrným šroubovákem 6,0 PH2.

 

ZESÍLENÝ RÁM

Dodatečné vyztužení rámu pomocí horních ochranných lišt umožňuje práci s profesionální řadou elektrocentrál HEAVY DUTY v přísnějším režimu. Zesílená rámová konstrukce chrání nádrž před poškozením během provozu a přepravy.

 

ZNAČKOVÉ MOTORY KÖNNER & SÖHNEN

Motory pro naftové i benzínové elektrocentrály jsou vyráběny na základě licence od společnosti DIMAX Int. GmbH a jsou označeny logem K&S. Vysoký výkon motorů ve vztahu k alternátoru umožňuje přijímat deklarovaný výkon a udržovat stabilní práci při jakémkoli zatížení. Všechny motory jsou testovány na nepřetržitý provoz a poté jsou rozebrány a zkontrolovány z hlediska řešení problémů. Každý motor a každá elektrocentrála mají individuální sériové číslo, které nám umožňuje kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Motory splňují všechny evropské normy kvality včetně nejnovějších emisních norem EURO V.

 

ZVÝŠENÝ PROVOZ MOTORU

Elektrocentrály řady Heavy Duty lze použít nejen jako nouzový zdroj energie, ale také pro dlouhodobý provoz na plný úvazek. Zdroj motoru přesahuje 3000 pracovních hodin, což potvrzují vícehodinové a víceúrovňové testy a záruka. Je potřeba elektrocentrálu řádně udržovat, aby vykazovala vysoký výkon.

 
 

FUNKCE PŘEDEHŘÍVÁNÍ

Všechny elektrocentrály řady Heavy Duty jsou vybaveny předehřívačem, který umožňuje snadné spuštění elektrocentrály v zimě.

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlný a ergonomický ovládací panel umožňuje snadné ovládání celé jednotky a nevyžaduje další dovednosti. Moderní inteligentní LED displej vždy indikuje počet odpracovaných hodin, frekvenci a výstupní napětí. Informace na displeji pomáhají regulovat zátěž zařízení a včas zahájit údržbu elektrocentrály, čímž se prodlužuje životnost stroje.

 

AVR

Naftové elektrocentrály řady „Könner & Söhnen“ jsou vybaveny inteligentním stabilizačním systémem napětí AVR. Umožňuje udržovat napětí na konstantní hodnotě 230 V a chrání tak před nežádoucími zkraty.

 

POGUMOVANÉ TLUMIČE PRO SNÍŽENÍ VIBRACÍ

Všechny modely elektrocentrál Könner & Söhnen jsou vybaveny gumovými nožičkami pro snížení vibrací. Pracující elektrocentrála tak nepoškodí podlahovou krytinu a nedojde k poškrábání povrchu rámu.

 

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Hmotnost: 107 kg
Hmotnost: 61 - 120kg
Jmenovitý výkon: 3,1 - 5 kW
Kapacita palivové nádrže: 10,1 - 20 l
Maximální výkon: 4,7 - 7,6 kW
Napětí: 230 V
Startér: Ruční/elektrický
Napětí, V: 230
Max. výkon, kW: 5.5
Jmenovitý výkon, kW: 5.0
Frekvence, Hz: 50
Proud, A (max.): 23.91
Zásuvky: 1×32А, 1×16А
Průměrná pracovní doba (výkon 50%), h: 8,5
LSD displej: napětí, frekvence, pracovní doba
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 71/96
Zásuvka 12 V, А: 12.0/8.3
Model motoru: KS 440HD
Typ motoru: Diesel, jednoválcový, čtyřtaktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru, HP/kW: 12.0/8.83
Objem olejové jímky, l: 1.65
Objem válce motoru, cm3: 418
Regulátor výstupního výkonu: AVR
Typ startu: ruční/elektrický
Faktor síly, cosφ: 1
Průměr rámu: 32 mm, kulatý
Akumulátor, Ah: 30
ATS výstup: -
Předehřívač: +
Čisté rozměry (D*Š*V), mm: 730×495×630
Hrubé rozměry (D*Š*V), mm: 775x500x655
Čistá hmotnost, kg: 107
Hrubá hmotnost, kg: 115
Ochranná třída: IP23M
Objem palivové nádrže: 11 l

Elektrický start

Ruční start

Spuštění naftové elektrocentrály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: