Přímotop s akumulací TT-KS-H plus - 1800 W

Verze plus má vestavěný termostat s týdenní funkcí, detekcí otevřeného okna a adaptivním ovládáním startu. Má mnoho možností nastavení, jako jsou např. komfort, ochrana proti mrazu, různé programy atd.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 450118945
24 499 Kč 20 247 Kč bez DPH
Přímotop s akumulací TT-KS-H plus - 1800 W

Přímotop s akumulací TT-KS-H plus

 

Je navržen s využitím nejnovější technologie, k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Topidla se mohou nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco jsou kamna klasifikována jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Přímotopy s akumulací zaujmou:

  • možností přesunu na kolečkách (dle typu), nožkami nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství
  • svou hloubkou pouze 7 cm
  • stupněm krytí IP 20/IP X4
  • „připojením k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM)
  • energetickým správcem TECHNOTHERM, který může být použit, pokud elektřinu vyrábíte z vlastního zdroje
  • dalšími modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení

Přímotop s akumulací lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (či kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Jedná se o topidla s velmi úsporným akumulačním vytápěním, která lze instalovat i pod hluboká okna, protože mají nízkou výšku - pouhých 34cm. Díky těmto parametrům jsou použitelná v zimních zahradách. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným nebo ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému, lze tyto topidla provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) a také pokojovými termostaty. Pokud si vyrábíte vlastní elektřinu, lze se připojit přes správce energie TT.

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení:

50 % 

Konvekční teplo

stoupá také vzhůru 

image_product_1024x768

Naše unikátní povrchová akumulační kamna jsou navržena tak, aby bylo teplo přímo skladováno ve speciálních keramických deskách téměř bez energetických ztrát. Šestkrát větší povrch zajišťuje správnou rovnováhu sálavého a konvekčního tepla. Jakmile povrchová akumulační kamna dosáhnou optimální teploty, v závislosti na nastavené hodnotě termostatu, tak se teplo může uvolňovat po dobu max. 45 minut bez proudu. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na izolaci budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodinové vytápění.

MAGMATIC® akumulační kámen

Pomocí speciální technologie jsou do akumulačního kamene naplněny topné vodiče vyrobené z chromniklové oceli (odolné vůči korozi až do 1100 °C, lepší kontaktní podmínky). Energie se tak téměř úplně přemění na teplo přímo v akumulačním kameni. Ochrana proti přehřátí je součástí ochrany kamen. Práškový lak (také uvnitř kamen) chrání zařízení před korozí.

Přímotop s akumulací má individuálně přivařené žebra a jeho povrch je upravený práškovým nástřikem. Barva bílá RAL 9003, hloubka pouze 70 mm. Plynule nastavitelný vestavěný termostat reguluje teplotu v místnosti. Připojovací kabel 1,5 m se zástrčkou, 230 V ~, vč. stojanu.
IP 20

Technické parametry 

Model Výkon [KW] Rozměry
Š x V x H [mm]
Hmotnost
[kg]
Číslo produktu
TT-KS 1200 H plus
TT-KS 1800 H plus
TT-KS 2200 H plus
1,20
1,80
2,20
380 x 1240 x 70
550 x 1240 x 70
680 x 1240 x 70
35,00
58,00
66,00
450 112 965
450 118 965
450 112 965

 

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické ovládání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 58 kg
Výška (mm): 1240
Hloubka (mm): 70
Šířka (mm): 550
Provozní hmotnost (kg): 58
Výkon: 1800 W
Topný výkon: 75W/1m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: