Protiprachový systém HEYLO DCS-PF 3500

Protiprachový systém HEYLO DCS-PF 3500 rychle a bezpečně odstraňuje prach z pracovní oblasti a ochraňuje ostatní obytné části budovy před znečištěním. Kompletní systém obsahuje prachotěsné dveře DCD-3.0, čistič vzduchu PF 3500 + hrubý prachový filtr (F9/třída M) + vzduchovou hadici + ochranné protiprachové plachty (2 x uzavíratelné, 1 x s tryskou). Hodí se pro šířku dveří do 680 až 830 mm.

Dostupnost Na objednávku
Kód: 1110989
143 709 Kč 118 768 Kč bez DPH
Protiprachový systém HEYLO DCS-PF 3500

Protiprachový systém HEYLO DCS-PF 3500

Renovujte v čistotě! Pokud chcete během restaurátorských prací rychle a bezpečně odstranit prach z vašeho pracovního prostoru a chcete chránit ostatní části budovy, je protiprachový systém DCS přesně to pravé!

Hlavní částí tohoto systému jsou protiprachové dveře DCD-3.0 - pro rychlé a bezpečné utěsnění dveří mezi pracovní nebo znečištěnou oblastí a bílou (čistou) oblastí. Spojením ventilátorů v bílé oblasti vzniká v renovované oblasti (černá oblast) nízký tlak, který zabraňuje šíření jemného prachu do sousedních místností. Jakmile hadice projde otvorem přímo ke zdroji prachu v renovovaném prostoru, dojde k funkci odsávání prachu.

Snadná přeprava a rychlá instalace, DCS šetří čas, peníze a případné komplikace. V případě systému na bázi vody není nutné provádět rozsáhlé čištění - prachové sáčky jednoduše vyklepejte nebo zlikvidujte.

FUNKCE A POUŽITÍ:

 • Protiprachový systém pro odsávání prachu a udržování podtlaku v místnostech
 • Systém obsahuje: DCD-3.0, čistič vzduchu PF 3500 + hrubý prachový filtr (F9/třída M) + vzduchovou hadici + ochranné protiprachové plachty (2 x uzavíratelné, 1 x s tryskou)
 • Utěsňuje pracovní prostor: dveřní prvek se rychle a snadno namontuje pomocí rychloupínáku s upínací páskou. Pomocí rolet a plastových fólií DCD-3.0 utěsňuje pracovní/špinavou oblast od obydlených oblastí.
 • Odsává prach v pracovním prostoru: praktické otvory pro odsávání prachu umožňují směrování potrubí přímo na pracovní místo kde se vytváří prach. Mobilní čistič vzduchu PowerFilter 3500 bez problémů nasává prach a zachycuje jej v hrubém prachovém filtru.
 • Udržuje nízký tlak v pracovní oblasti: DCD -3.0 v kombinaci s filtračním ventilátorem (PowerFilter 3500) umístěným v blízkosti dvířek pro regulaci prachu v bílé (čisté) oblasti zajišťuje udržování nízkého tlaku při odsávání.
 • Snadná a rychlá montáž (rychle působící uzavření)
 • Dva integrované otvory pro odsávání prachu
 • Je možné využít mnoho různých kombinací (od připojení různého typu ventilátoru po různý typ filtru)
 • Je možné docílit vysokého průtoku vzduchu.
 • Snadná přeprava díky tašce
 • Snadné čištění

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění vzduchu
Hmotnost: 45 kg
Max. průtok vzduchu bez filtru (m³/h): 3100
Max. průtok vzduchu (m³/h) s filtrem třídy M: 2795
Max. průtok vzduchu (m³/h) s filtrem třídy H: 2420
Max. tlak (Pa): 720
Elektrické napájení (V/Hz): 230/50, 230/60
Spotřeba energie (kW): 0,48
Příkon max. (A): 2,5
Úroveň hluku (dB(A)/3 m): 70
Ochranná třída (IP): 44
Průměr sacího/výfukového potrubí (mm): 205/305
Délka hadice (m): 7,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: