Přímotop s akumulací TT-KS-H DSM - 2200 W

Tento elektrický radiátor Technotherm KS H DSM je navržen tak, aby se svým štíhlým a vysokým krytem vešel do místností s omezeným prostorem na zdi. Tento radiátor s příkonem 2 200 W má vysokou zádržnost tepla, takže váš domov zůstane teplejší při nižší spotřebě energie. Disponuje také ovládáním s programováním 24/7. Je to jedno z našich energeticky nejúčinnějších řešení.

Upozornění: tento ohřívač není vhodný pro instalaci v koupelně.

Dostupnost Na objednávku - expedice od 10-12ti týdnů
Kód: 450122975
27 999 Kč 23 140 Kč bez DPH
Přímotop s akumulací TT-KS-H DSM - 2200 W

Přímotop s akumulací Technotherm TT-KS-H DSM

Tento model se navíc standardně dodává s termostatem DSM. Termostat DSM lze ovládat s rozhraním DSM (nutno objednat zvlášť) přes internet pomocí bezplatné aplikace LHZ . Pro každou místnost můžete nastavit samostatné teploty a různé časové programy. S elektronickým ovládáním pokojové teploty a regulací pracovního dne. Detekce otevřeného okna. Adaptivní řízení startu. Možnost připojení k internetu.

Je navržen s využitím nejnovější technologie, k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Topidla se mohou nainstalovat téměř na jakémkoli místě díky flexibilitě produktu. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných topných panelů Magmatic® přispívá ke snížení vašich nákladů na vytápění.

Zatímco jsou kamna klasifikována jako 100% efektivní přímé topení, topné panely poskytují částečnou akumulaci tepla, aby se prodloužil váš komfort při vytápění a snížily tím provozní náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Design s vysokým žebrováním se pyšní šestinásobkem normální plochy povrchu běžných kamen, aby zajistil rovnováhu mezi konvekčním a sálavým teplem pro vaše větší pohodlí.

Přímotopy s akumulací zaujmou:

  • možností přesunu na kolečkách (dle typu), nožkami nebo podpěrami, které lze objednat z volitelného příslušenství
  • svou hloubkou pouze 7 cm
  • stupněm krytí IP 20/IP X4
  • „připojením k internetu“ s ECO rozhraním (rádiový přijímač RF a termostat TPF) nebo aplikací LHZ (termostat DSM)
  • energetickým správcem TECHNOTHERM, který může být použit, pokud elektřinu vyrábíte z vlastního zdroje
  • dalšími modely s nízkou povrchovou teplotou (LST), které jsou k dispozici pro mateřské školy, školy a sociální zařízení

Přímotop s akumulací lze snadno připojit ke standardní elektrické zásuvce nebo ke stávajícímu elektrickému vedení. Dodávají se s držáky pro montáž na zeď, ale můžete je také položit na podpěrné nohy (či kolečka), které jsou součástí volitelného vybavení. Jedná se o topidla s velmi úsporným akumulačním vytápěním, která lze instalovat i pod hluboká okna, protože mají nízkou výšku - pouhých 34cm. Díky těmto parametrům jsou použitelná v zimních zahradách. Všechny naše standardní modely jsou dodávány s vestavěným nebo ručně ovládaným pokojovým termostatem. U plně regulovatelného topného systému, lze tyto topidla provozovat s naším řídicím systémem ECO (s připojením k internetu) a také pokojovými termostaty. Pokud si vyrábíte vlastní elektřinu, lze se připojit přes správce energie TT.

Naše unikátní povrchové přímotopy jsou uvnitř navrženy tak, aby bylo teplo přímo skladováno ve speciálních keramických deskách a nedocházelo k energetickým ztrátám. Šestkrát větší povrch, zajišťuje správnou rovnováhu sálavého a konvekčního tepla.

 

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení: 

50 % 

Konvekční teplo - 

stoupá také vzhůru 

image_product_1024x768

 

Jakmile povrch přímotopu dosáhne optimální teploty, v závislosti na nastavené teplotě termostatu, tak se teplo začne uvolňovat po dobu max. 45 minut bez nutnosti připojení proudu. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu izolace budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®. 

 

MAGMATIC® akumulační kámen

Pomocí speciální technologie jsou do akumulačního kamene naplněny topné vodiče vyrobené z chromniklové oceli (odolné vůči korozi až do 1100 °C, lepší kontaktní podmínky). Energie se tak téměř úplně přemění na teplo přímo v akumulačním kameni. Ochrana proti přehřátí je součástí ochrany kamen. Práškový lak (také uvnitř kamen) chrání zařízení před korozí.

Termostat DSM

Lze ovládat s rozhraním DSM (nutno objednat zvlášť) pomocí internetu a bezplatné aplikace Technotherm. Pro každou místnost lze nastavit samostatné teploty a různé časové programy. Aktuální spotřeba a „historie “ jsou snadno čitelné. Termostat detekuje otevřené okno a podle toho zareaguje (funkce „Otevřené okno “). Funkce „Mimo domov“ umožňuje , aby se všechna naprogramovaná zařízení snížila o určitou teplotu. Automatická funkce detekuje přítomnost, nepřítomnost a přizpůsobuje se vaší potřebě tepla.

Díky termostatu DSM jsou vaše kamna mimo jiné připravena na směrnici ErP.

 

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické ovládání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 66 kg
Výška (mm): 1240
Hloubka (mm): 70
Šířka (mm): 680
Provozní hmotnost (kg): 66
Výkon: 2200 W
Topný výkon: 75W/1m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: