10 důvodů, proč mít doma elektrocentrálu

10 DŮVODŮ

Mít v této době doma elektrocentrálu je určitě dobrý nápad. Za poslední rok jsme v Evropě zažili mnoho živelných pohrom, jako záplavy, větrné bouře či zemětřesení, které odřízly od proudu tisíce lidí i na více jak 20 hodin.

Přenosný generátor dokáže udržet v chodu celou domácnost po nezbytně dlouhou dobu. Lednička, mrazák, osvětlení či zdravotní pomůcky zůstanou v chodu a výpadek proudu bude snesitelnější a také bezpečnější.

 
 

1. Pomocník pro kutily při občasných venkovních aktivitách

Pokud se chcete věnovat práci na zahradě, např. instalovat zahradní solární sprchu či plot nebo stavět kůlnu, a jste mimo dosah elektrické zásuvky, přenosný generátor vám umožní připojit elektrické nářadí a rychle dokončit projekt, místo abyste museli vyměňovat baterie v akumulátorovém nářadí, nebo se vracet domů pro dobíjení.

2. Využijte elektřinu tam, kde není elektrická síť

Jezdíte často na chatu, kempovat či trávíte čas na místech, kde není přístup k elektrické síti? Elektrocentrála může být ideální pomocník pro zpestření a zlepšení dané chvíle.


3. Pomocník při profesionálním užití, např. na stavbách, montážích, výstavách a venkovních událostech

Na stavbách a při montážích zajistí dočasnou elektřinu, např. pro nářadí a světla. Jsou vítaným dodavatelem proudu na akcích pod širým nebem, koncerty a festivaly, kde jsou využívány jako zdroj energie pro zvukovou aparaturu.


4. Využíváte zdravotní potřeby na elektřinu

Někteří pacienti, kteří se léčí doma potřebují mít své zdravotní pomůcky neustále v elektrické síti, záložní zdroj je proto nutností.


5. Záložní zdroj při výpadku elektřiny v průmyslu, ve zdravotnických zařízeních nebo velkochovu (minimalizace ztrát)

Trvalo nainstalovaný generátor pozná, zda dojde k problémům s připojením k síti a automaticky se zapne. Můžete tím ušetřit značné provozní náklady.Centrála stavba
 
Rodina PC

6. Nepřijdete o potraviny

Potraviny v lednici se začínají kazit již 4 hodiny po výpadku proudu. Pro takové situace je teda vždy dobré mít po ruce generátor, který zachrání obsah vaší lednice a mrazáku.

7. Pracujete z domu

Od začátku Covidu-19 velké množství zaměstnání nabízí možnost práce z domova a v takovém případě i krátkodobý výpadek proudu může znamenat velkou finanční ztrátu.


8. Záložní zdroj pro napájení elektromobilů (E-auta)

Výpadek proudu může majitele elektromobilů zcela vyřadit z provozu. S přenosným generátorem si s jistotou zajedete do práce, na nákup, na pohotovost či si zajistíte další potřebné záležitosti.


9. Děti nemají strach, že vypadlo světlo

Bojí se vaše děti, nebo možná i vy, tmy? Domácí generátor udrží vaše světla zapnutá vždy, bez ohledu na centrální dodávky elektrické energie. Výpadky vás nebudou trápit. 


10. Klid v duši

Bez elektřiny se krátkodobě obejde každý z nás. Čím je však tato doba delší, tím méně komfortní bude váš domov bez typických a nezbytných vymožeností, které nabízí. Generátor zajistí vaší rodině spokojenost, pohodlí a klid, a to i během neočekávaných situací, jako jsou např. bouřky, které mohou způsobit výpadek proudu.