Dodací lhůta pro generátory je 2-3 týdny pro značku Hahn & Sohn a 5-6 týdnů pro značku Könner & Söhnen.

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 9300DE ATSR SUPER S (EURO V)

Kód: 7329
62 289 Kč 51 478,51 Kč bez DPH
dostupnost od května 2022
Můžeme doručit do:
29.6.2022

Napětí 230 V
Maximální výkon 7,5 KW
Jmenovitý výkon 7 KW
Výkon motoru
18 PS
Akumulátor 30 Ah
Typ motoru Dieselový
Zásuvky 1x32A, 2x16A
Objem olejové jímky 1,65 l
Váha 165 kg
Frekvence 50 Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 9300DE ATSR Super Silent (EURO V)

KS 9300DE ATSR Super Silent je výkonná naftová elektrocentrála řady HEAVY DUTY SILENT, která se pyšní robustním krytem, který tlumí hluk a je odolný proti vnějšímu poškození. Poskytuje tak účinnou ochranu elektrocentrály a prodlužuje její životnost. Skříň je vybavena držadly a kolečky pro snadný pohyb elektrocentrály. Je vybavena výkonným značkovým motorem Könner & Söhnen, který lze použít nejen jako záložní zdroj energie, ale i k nepřetržitému provozu. Mimo jiné je elektrocentrála vybavena předehřívačem, který umožňuje snadné spuštění elektrocentrály i v zimě.

ZNAČKOVÉ MOTORY

Motory pro dieselové i benzínové elektrocentrály jsou vyráběny pod licencí DIMAX Int. GmbH a jsou označeny vlastní značkou s logem. U všech modelů umožňuje výkonová rezerva motoru ve vztahu k alternátoru vydávat deklarované napětí a udržovat jeho stabilitu v celém rozsahu napětí. Všechny motory jsou testovány na dlouhodobý nepřetržitý provoz, poté jsou rozebrány a prověřeny na závady. Každý motor a každá elektrocentrála má vlastní sériové číslo, které nám umožňují kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Motory splňují všechny mezinárodní a evropské normy kvality, účinnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí (včetně úrovně škodlivých emisí a hluku).

 

ATS VÝSTUP - KS ATS 4/63HD

Jednotka ATS (Automatic Transfer Switch) automaticky spustí elektrocentrálu a přenese na ni zátěž, když je odpojen hlavní napájecí zdroj, a automaticky zastaví elektrocentrálu, jakmile je obnoven centrální napájecí zdroj.

 

Prodloužená životnost motoru

Naftové elektrocentrály HEAVY DUTY jsou vhodné nejen jako záložní zdroj energie, ale také pro plný nepřetržitý provoz. Životnost motoru je více než 3000 provozních hodin, což je potvrzeno několikahodinovými nebo několikastupňovými testy a zárukou. Tato životnost motorů platí za předpokladu, že jsou správně provozovány a běžně udržovány.

 

 

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlný a ergonomický ovládací panel umožňuje snadné ovládání celé jednotky a nevyžaduje další dovednosti. Moderní inteligentní LED displej vždy indikuje počet odpracovaných hodin, frekvenci a výstupní napětí. Informace na displeji pomáhají regulovat zátěž zařízení a včas zahájit údržbu elektrocentrálu, čímž se prodlužuje životnost stroje.

 

 

FUNKCE PŘEDEHŘÍVÁNÍ

Všechny elektrocentrály řady Heavy Duty jsou vybaveny funkcí předehřívání, která umožňuje snadné spuštění elektrocentrály v zimě.

 

KRYT S DVOJITOU ZVUKOVOU IZOLACÍ

Elektrocentrály řady KS 9300 jsou vybaveny krytem odolným proti vandalismu s dvojitou zvukovou izolací. Tyto modely mají vylepšený rozvod tepla uvnitř, což také zvyšuje jejich životnost.

 

SADA PRO PŘEPRAVU

Skříň generátoru je vybavena přepravní sadou, která obsahuje 4 kolečka a 2 držadla pro snadnou manipulaci.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrocentrály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 165 kg
Napětí, V: 230
Špičkový výkon: 7,5 kW
Jmenovitý výkon: 7 kW
Frekvence, Hz: 50
Proud, A (max): 32.6
Zásuvky: 2×16A, 1×32А
Objem palivové nádrže, l: 20
Průměrná pracovní doba (výkon 50%), h: 11,1
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 68/93
Model motoru: KS 520HD-V
Typ motoru: Diesel, jednoválcový, čtyřtaktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru, HP/kW: 18.0/13.24
Objem olejové jímky, l: 1.65
Objem válce motoru, cm3: 498
Regulátor výstupního výkonu: AVR
Start motoru: Elektro
Akumulátor, Ah: 30
Rozměry: 1080x550x800
Čistá hmotnost, kg: 165

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení